info@vizyonturk.com.tr
0216 491 90 53

Yayın Politikamız

Yayın Politikamız

Kişisel Haklara Saygı
Kişilerin yaşam tarzlarını, dini inanışlarını, eğitimlerini giyim kuşamlarını, alışkanlıklarını ve benzeri bireysel tercihleri hedef alan, aşağılayıcı ve küçük düşürücü hicbir habere yer vermeyip; belirli bir kişi hakkında şüphe uyandıran, acıkca olmasa bile ima yolu ile onu karalayan, iftiraya yönelik hiçbir içerik yayımlamamaya dikkat ediyoruz.


Kamuya Saygı
Kamuoyu vicdanında rahatsızlık uyandıracak şekilde, genel ahlak anlayışını, dini duyguları ve aile kurumunun temel yapısını sarsacak içerikler yayınlamıyoruz.

Aile Yapısına Saygı
Çocukların erotik ve şiddete yönelik öğeler taşıyan içeriklerden korunması için gerekli hassasiyeti gösteriyor ve aile yapısının bozulmamasına dikkat ediyoruz.


Güvenirlilik
Sunduğumuz içeriğin doğru olmasına özen gösteriyoruz. Kullanılan her harbe ve içerik güvenilir kaynaklara dayandırılıyor, ilgi çekmek amacıile kasıtlı olarak yanlış ve yanıltıcı bilgilere yer vermiyoruz.

Maksimum Hizmet Kalitesi
Programlarıızın içeriğini özenle seçerek , programcılarımızın tecrübeli olmasına dikkat ediyor, size verdiğimiz “Kaliteli Program” sözüne sadık kalmaya gayret gösteriyoruz.


Şeffaflık
Hizmet kalitemizin sürekli geliştirilebilmesi için seyircilerimizin aktif katılımını sağlamaya çalışıyor ve her gün daha iyi yayın yapma konusundaki  kararlığımızı korumaya çalışıyoruz.


İçerik
Vizyontürk Tv ekranında her zaman güzellikler görecek her zaman huzur veren programlar izleyeceksiniz. Kendimizi sizler için yeniliyor ve kültürümüzü, özümüzü ekranlara taşıyoruz.